ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ПАЦІЄНТА

Шановні пацієнти!

Розуміємо, що у Вас можуть виникнути різні медичні та організаційні запитання.

Ми намагалися вказати усю необхідну інформацію, щоб уникнути неточностей і допомогти в організації процесу діагностики та лікування.

У разі виникнення проблем зі здоров'ям, при поганому самопочутті, дискомфорті - слід негайно звернутись до лікаря. 

Команда лікарів "Поліклініки №2" докладає максимальних зусиль для того, щоб відвідування нашого медичного закладу було для вас комфортним. Уже під час первинного прийому наші спеціалісти отримують від пацієнтів велику кількість цінної діагностичної інформації, яка дозволяє  у повному обсязі ознайомитися з наявними проблемами.

Аби зробити свій похід до лікаря максимально ефективним - треба визначитись з профілем спеціаліста, який може допомогти у розв'язання проблеми. Для цього ви можете звернутись на консультацію в нашу клініку, або самостійно визначитись із профілем спеціаліста і записатись на прийом. 

Дієтичний режим залежить від характеру захворювання, його стадії, стану хворого і його індивідуальних особливостей.

Більшість дієт, особливо призначаються на тривалий час, містить фізіологічну норму всіх харчових речовин. При підвищеній потребі в деяких харчових речовинах в зв’язку з захворюванням (збільшена витрата білка, вітамінів, заліза, втрата рідини, мінеральних солей) зміст окремих компонентів може бути збільшено.

Іноді (наприклад, в післяопераційному періоді або при гострому панкреатиті) на короткий термін може бути призначена фізіологічно неповноцінна дієта або голод. Лікування деяких пацієнтів вимагає зміни способу прийому їжі і характеру кулінарної обробки продуктів.

Дієтичне харчування ґрунтується на принципі максимальної збалансованості основних харчових речовин у добовому раціоні з урахуванням механізмів перебігу хвороби та стану ферментативних систем хворого.

Не забувайте основні принципи харчуванні при хворобі: 

1. Спеціальний підбір продуктів

2. Режим харчування, оптимальний проміжок між прийомами їжі дорівнює 4 годинам

3. Враховуйте склад їжі та кількість

4. Слідкуйте за кулінарною обробкою, застосовуйте відварювання на пару або у воді, запікання 

5. Пам'ятайте, що особливу дієту та режим харчування має призначати спеціаліст з урахуванням особливостей вашого організму. 

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗДАЧІ АНАЛІЗІВ:
• прийом води на показники крові не впливає, тому воду пити можна;
• рекомендується всі аналізи здавати в ранкові години (9.00 - 11.00), так як показники крові можуть істотно змінюватися протягом дня;
• за день до здачі крові бажано уникати прийому алкоголю, переїдання і суттєвих змін у харчуванні;
• в період прийому лікарських препаратів слід проконсультуватися з лікарем з приводу доцільності проведення дослідження на фоні прийому препаратів або можливості скасування прийому препарату перед дослідженням.

Кожного дня ми працюємо для того, щоби наші пацієнти були здорові. Для цього створений максимальний комфорт у відділеннях, сучасне обладнання і досвідчений колектив. Ви можете звернутись по медичну допомогу за зручними для вас телефонами, надіслати заявку на сайті, або електронною поштою. 

В нашій клініці сконцентровані сучасні лікувальні та діагностичні технології, які забезпечують високу ефективність лікування, а основним і незмінним критерієм роботи є індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
У зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції "Поліклініка №2" вживає всіх правил безпеки та захищає пацієнтів від небезпечної хвороби. На всій території лікарні можливо пересуватись тільки в захисній масці. На вході до лікарні усім відвідувачам вимірюється температура. На всіх поверхах та кабінетах лікарні проводиться дезінфекція. На спеціальних місцях знаходиться антисептик, яким можуть скористатися усі відвідувачі. 
 
Лікарі "Поліклініки №2" надають особливої уваги до COVID-19, тому радять дотримуватись правил безпеки. У разі поганого самопочуття та ознак хвороби - зверніться до лікаря або на гарячу лінію Міністерства охорони здоров'я. Будьте уважними, не наражайте на небезпеку себе та близьких. 
po4

сертифікати і

ліцензії